Home

αρνητικός περικοπές Paine Gillic φάουλ τένις καναπές μίγμα όρεξη

LIVE: Τσιτσιπάς - Στρίκερ (2-2) - to10.gr

BBC SPORT | Tennis | Rules and Equipment | Serve basics: foot faults

Δεύτερο “φάουλ” Τσιτσιπά… “Δεν έχει δοκιμαστεί αρκετά το εμβόλιο” |  Defence-point.gr
Δεύτερο “φάουλ” Τσιτσιπά… “Δεν έχει δοκιμαστεί αρκετά το εμβόλιο” | Defence-point.gr

What is a Fault in Tennis? Definition, Rules, Tips & Stats

ΠΑΟΚ - Άρης: Ανίκητος στον αέρα ο Χάρισον με δύο παλικαρίσια γκολ-φάουλ  (vid) | Gazzetta
ΠΑΟΚ - Άρης: Ανίκητος στον αέρα ο Χάρισον με δύο παλικαρίσια γκολ-φάουλ (vid) | Gazzetta

Guadalajara Open: Τα highlights του τελικού (vid)

Παραμένει Ανοιχτό το Τένις! – Rethymno Sports

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ | Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

Μαρία Σάκκαρη: Νίκησε με 2-0 τη Λέιλα Άνι Φερνάντες και έφυγε για τα  προημιτελικά του Mubadala Citi Open
Μαρία Σάκκαρη: Νίκησε με 2-0 τη Λέιλα Άνι Φερνάντες και έφυγε για τα προημιτελικά του Mubadala Citi Open

Τένις: Δεν άντεξε ο Τσιτσιπάς - Documento

Τα αδέρφια Τσιτσιπά ρίχνονται στη μάχη του τελικού της Αμβέρσας για τον  πρώτο τίτλο τους
Τα αδέρφια Τσιτσιπά ρίχνονται στη μάχη του τελικού της Αμβέρσας για τον πρώτο τίτλο τους

ΤΕΝΙΣ | Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

Paris Masters: Η ώρα και το κανάλι της πρεμιέρας του Τσιτσιπά με τον Αλιασίμ

Στις 18/9 ξεκιναει το 26ο τουρνουά τένις Ανδρών-Γυναικών «Ρέθυμνο» –  Rethymno Sports
Στις 18/9 ξεκιναει το 26ο τουρνουά τένις Ανδρών-Γυναικών «Ρέθυμνο» – Rethymno Sports

Μέσι: Ο Αργεντίνος σούπερ σταρ σκόραρε με απευθείας φάουλ για 65η φορά |  Sportal.gr
Μέσι: Ο Αργεντίνος σούπερ σταρ σκόραρε με απευθείας φάουλ για 65η φορά | Sportal.gr

Madrid Open, Σάκκαρη - Μπαντόσα 2-0: Στις «8» με εξαιρετικό τένις η Μαρία

Το έκανε ξανά ο Λιονέλ Μέσι! – Μαγικό γκολ με φάουλ και νίκη για την  Αργεντινή
Το έκανε ξανά ο Λιονέλ Μέσι! – Μαγικό γκολ με φάουλ και νίκη για την Αργεντινή

Hindrances: Everything You Need to Know | Doubletake

ATP Finals: Την Πέμπτη (9/11) η κλήρωση του Τσιτσιπά

Τζόκοβιτς: «Θέλω να κλείσω τη σχεδόν τέλεια χρονιά με μία ακόμα νίκη»

Ουίζαρντς - Μπακς: Επικίνδυνο αντιαθλητικό φάουλ του Λεν στον Αντετοκούνμπο  (vid) - Fosonline
Ουίζαρντς - Μπακς: Επικίνδυνο αντιαθλητικό φάουλ του Λεν στον Αντετοκούνμπο (vid) - Fosonline

What is a foot fault in tennis? 4 Types, the Rules, & How to Stop

BBC Sport Academy | Tennis | Rules | The serve | The serve

Το συγκλονιστικό τελευταίο λεπτό του αγώνα και το φάουλ που ζήτησε ο  Κουζμίνσκας (VIDEO) : aek365
Το συγκλονιστικό τελευταίο λεπτό του αγώνα και το φάουλ που ζήτησε ο Κουζμίνσκας (VIDEO) : aek365